nevíííííííím ale asi záložku pryč

Kamenem úrazu je kvalita dnešních potravin. Díky průmyslové výrobě, vyčerpané půdě, dlouhotrvajícím suchům atd.  nutriční hodnota dnešních potravin klesá a proto jsou doplňky stravy naprosto nezbytné! 


  • Býváte často unavení nebo často nemocní?
  • Chtěli byste zredukovat váhu?
  • Přáli byste si zdravě přibrat?
  • Zapracovat na své svalové hmotě?
  • Chcete jístz dravě, vyvážené a přitom chutně?
  • Rádi byste zdravě snídali ale nemáte čas na vyvařování?


Jestliže jste si alespoň jednou odpověděli ANO, tak mi napište!

NEJVDĚČNĚJŠÍ JSME VŠAK ZA REAKCE LIDEM KTERÝM MĚNÍME ŽIVOTY - TO NÁS NAPLŇUJE

Proč HERBALIFE

Prostě proto že je to absolutní jednička na trhu v oblasti zdravé výživy!

Hlavní priorita smyslu Herbalifu je dodat optimální (ne minimální)živiny potřebné k správné činnosti našeho těla, buněk, imunitního systému - veškeré produkty vycházejí především z vědeckých poznatků a požadavkům profesionálních sportovců a cílem je lepší a zdravější život nás všech! Hlavní prioritou je kvalita - myšlenka "Seed to feed". Prodej se děje pouze přes oficiální distributory, kteří se zároveň stávají Vaším oficiálním poradcem zdravého životního stylu.

F1 (Formula 1)

je spolu s PDM (Protein drink mix) tvoří nejdůležitějším stavebním kámen veškerých příjmů - je to komplexní vyvážená směs pro vyvážený přísun všech výživových hodnot a bílkovin, který náš organismus potřebuje ke správné funkci je to zdroj 25 vitaminů a minerálů, včetně vitaminu D, které přispívají k normální funkci imunitního systému a vitaminu C, který přispívá ke snížení únavy a vyčerpanosti.

Získejte živiny, které vaše tělo potřebuje, a zároveň dodržujte vaše preference nebo požadavky na stravu. F1 je vyroben z ingrediencí, které jsou veganské suroviny, bez lepku a neobsahují žádné umělé barvivo ani příchutě. 

PDM (Protein drink mix)

je skvělým prostředkem, který Vám napomůže dosáhnout potřebného denního příjmu bílkovin. O bílkovinách se všeobecně ví, že jsou stavebním prvkem živých organismů. Je zcela zásadní pro řádné fungování buněk a pro růst a regeneraci tkání. Naše tělo nedokáže bílkoviny ukládat; ani si je nedokáže samo vytvářet, proto je nezbytné přijímat každý den dostatek bílkovin ve stravě nikoliv pouze při cvičení.


F1 Sport (Formula 1 Sport)

je určen především pro rekreační sportovce pro regulaci přísunu kalorií. Obsahuje kasein a syrovátkový protein, oba vysoce kvalitní mléčné proteiny. Dále vitamíny C, E a selen pro ochranu buněk proti oxidačnímu stresu. Správně se před, při a především hned po cvičení.


CR7 Drive

Hypotonický nápoj podporující hydrataci a výdrž. Ideální pro pití během cvičení nebo jakékoli sportovní aktivity. CR7 Drive je sacharido-elektrolytové řešení, které prokázaně zlepšuje vstřebávání vody. Obsahuje Vitamín B1, B12 který přispívá k normální funkci imunitního systému, hořčík ke snížení únavi a vyčerpání a obsahuje také thianin přispívající ke správné činnosti srdce.Pracovní příležitost

Herbalife také nabízí skvělou pracovní příležitost ať už hledáš PŘIVÝDĚLEK při studiu nebo při mateřské (protože každý takhle začíná - včetně nás) a do budoucna ale i naprosto unikátní pracovní příležitost naprosto nezávislou odkudkoliv. V případě zájmu mě kontaktujte také a na základě osobní zkušenosti se můžete zapojit i VY. Můžeme se stát kolegy a my vás všechno naučíme.

DĚLEJME LIDI ZDRAVĚJŠÍM A ŠŤASTNĚJŠÍM SPOLEČNĚ protože věříme, že KAŽDÝ kdo chce si NAJDE CESTU ZA SVÝM SNEM


Zdravý životní styl

Vše to začíná u jídla a stravovacích návyků - vařit se dá i zdravě a i velmi chutně zároveň