Naše výsledky

Máme vlastní osobní zkušenost a úžasné výsledky

Romana Jankovichová a Michal Drozd - Kdo jsme?

Jsme naprosto obyčejná rodina, která se rozhodla změnit svůj životní styl. Rodina, která jednoho dne narazila na instagramu na HERBALIFE a od té doby se produkty staly naprostou součástí a samozřejmostí naší rodiny, a to tak že si bez produktů si nedokážeme život představit jinak. I proto, že naučili spoustu věcí chápat jinak.  Stali jsme se tak uživateli, později uživateli, kteří pocíťili nemalou změnu, ještě později uživately, kterým to naprosto změnilo životní styl a nakonec nám dal NEUVĚŘITELNOU pracovní příležitost a nyní jsme to vzali za své a snažíme se pomoci lidem, kteří CHTĚJÍ na sobě pracovat. Aby se cítili lépe jako my, měli kvalitnější život jako my a byli tak ZDRAVĚJŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ. A jsme za to nesmírně vděčni - protože firma nám umožnila věci které nám nikdo nikdy nikde nenabídnul (a ani nechtěl nabídnout) a my díky tomu můžeme růst, jak po fyzické stránkce, tak i po té mentální. 

Se všemi produkty od Herbalife máme fantastickou vlastní  zkušenost a nedáme na ně dopustit.


Ať jde o zdravou výživu, produkty ze sportovní řady HERBALIFE24 tak i kosmetickou řadu SKIN CARE.

Rozhodli tuto zkušenost sdílet dál a pomáhat dalším lidem najít své LEPŠÍ JÁ.

Herbalife, díky tomu, že dodává tělu na dennodenní bázi vše, co naše tělo potřebuje, nám natolik pomohl a pomáhá že jsme za s to neskutečně vděčni.

Posuďte sami... nebo nás sledujte na instagramu ať vidíte aktuální dění ;) 

Jedna starší, kým jsem bývala

Užíváme si to celá rodina 

Kvalita vlasů po dlouhodobém užívání Herbalife

Michal - Užívání řady Herbalife skin po 7dní (i Michal vyzkoušel :)

Výsledky reálných lidí

Protože jsme o proměně hodně slyšeli a často i právě my sami viděly.

Michael & Martina 

Ač je srovnání Michaela i Martiny neuvěřitelné, tak Michaleovo pochází již ze začátků s Herbalife, nyní je již dlouhých 27let spokojeným uživatelem ... je naším, vzorem a dobrým kamarádem. Je to manžel Martiny Burton a spolu tvoří naprosto fantastický pár plný energie a elánu. Jsou příkladem pro spoustu lidí a našich kolegů, že když se něco chce tak na to každý má!

Maruška 

"Po porodu mi zůstalo 12 kg nahoře a nešlo to dolů. Když jsem zařadila Herbalife výživu a dodržovala zdravý jídelníček, první 2 měsíce šlo dolů 8 kg a celkově 10 kg během 5 měsíců."

Ivanka 

Za rok kompletní změny jídelníčku a užívání produktů Herbalife celkově zhubla 30 kg, navíc ji začaly růst vlasy a nehty. Naučila se  pravidleně jíst a mám daleko více energie.

Další proměny

Herbalife Nutrition

Není hubenost jako hubenost. Týnka na sobě zamakala, změnila své stravovací návky a buduje svalovou hmotu.

Nikča a její proměna po 2 měsících. 

Verča a její výsledek od ledna 2020 do května 2020. Nekončí a pracuje na sobě dál.


Herbalife SKIN CARE  7-14 dní užívání


Více o společnosti HERBALIFE

Náš team

My a naši sponzoři 

Celý náš tem na LDW víkendu jaro/2020

POZNÁMKA K TEXTU: Všechny zmínky o regulaci váhy jsou vztažené k programu Herbalife Nutrition pro regulaci váhy, které mimo zahrnuje mimo jiné vyváženou stravu, pravidelné cvičení a vhodný příjem tekutin, v případě potřeby výživové doplňky a vhodný odpočitek. Individuální výsledky se mohou lišit. 

Z důvodu GDPR a ochrany osobních údajů není možné zveřejňovat konkrétní osoby, proto jsou uvedená pouze jména bez příjmení. Osoby na fotografiích souhlasili s umístěním fotografií na tyto webové stránky.