Naše výsledky

Máme vlastní osobní zkušenost a úžasné výsledky

Romana Jankovichová a Michal Drozd - Kdo jsme?

Jsme naprosto obyčejná rodina, která se rozhodla změnit svůj životní styl. Rodina, která jednoho dne narazila na instagramu na naše kouče od HERBALIFE a od té doby se produkty staly naprostou součástí a samozřejmostí naší rodiny, a to tak že si bez produktů si nedokážeme život představit jinak. I proto, že naučili spoustu věcí chápat jinak.  Stali jsme se tak spokojenými klienty, okamžitě jsme pocítili tu nemalou změnu a téměř hned jsme se chopili pracovní příležitosti, protože nám to celé dávalo smysl a radost. A od té doby je to  NESKUTEČNÁ jízda a život se nám změnil o 300% máme ZDRAVĚJŠÍ A ŠŤASTNĚJŠÍ život, SPOKOJENÉ KLIENTY a ten hřejivý pocit že i někomu dalšímu pomáháme změnit celý jeho život je nejvíc!!!. A jsme za to nesmírně vděčni - protože firma nám umožnila věci, které nám nikdo nikdy nikde nenabídnul a my díky tomu můžeme růst, jak po fyzické stránce, tak i po té mentální. 

Napište nám a třeba změníme život i VÁM!! Občas to jsou i věci, kteří si lidé ani nedokážou představit že to je vůbec MOŽNÉ. 

Se všemi produkty od Herbalife máme fantastickou vlastní  zkušenost a nedáme na ně dopustit a rádi ji s Vámi zasdílíme.


Ať jde o zdravou výživu, produkty ze sportovní řady HERBALIFE24 tak i kosmetickou řadu SKIN CARE. Tím pečujem o naše těla zevnitř i zvenší :) 

Rozhodli tuto zkušenost sdílet dál a pomáhat dalším lidem najít své LEPŠÍ JÁ.

Herbalife, díky tomu, že dodává tělu na dennodenní bázi vše, co naše tělo potřebuje, nám natolik pomohl a pomáhá že jsme za s to neskutečně vděčni.

Posuďte sami... nebo nás sledujte na instagramu nebo na facebooku. Můžete nás taky jen oslovit a přidáme Vás ať vidíte další klienty v naší FB skupině, která se extrémně rozrůstá.

Jedna starší, kým jsem bývala

Užíváme si to celá rodina 

Kvalita vlasů po dlouhodobém užívání Herbalife

Michal - Užívání řady Herbalife skin po 7dní (i Michal vyzkoušel pravidelně celou řadu:)

Výsledky reálných lidí

Protože jsme o proměně hodně slyšeli a často i právě my sami viděly.

Michael & Martina 

Ač je srovnání Michaela i Martiny neuvěřitelné, tak Michaleovo pochází již ze začátků s Herbalife, nyní je již dlouhých 27let spokojeným uživatelem a prakticky se kromě věku moc nezměnil ... je naším, vzorem a dobrým kamarádem. S martinou spolu tvoří naprosto fantastický pár plný energie, elánu a inspirace. Jsou příkladem pro spoustu lidí a našich kolegů, i pro nás.

Maruška 

"Po porodu mi zůstalo 12 kg nahoře a nešlo to dolů. Když jsem zařadila Herbalife výživu a dodržovala zdravý jídelníček, první 2 měsíce šlo dolů 8 kg a celkově 10 kg během 5 měsíců."

Ivanka 

Za rok kompletní změny jídelníčku a užívání produktů Herbalife celkově zhubla 30 kg, navíc ji začaly růst vlasy a nehty. Naučila se  pravidleně jíst a mám daleko více energie.

Další proměny

Herbalife Nutrition

Není hubenost jako hubenost. Týnka na sobě zamakala, změnila své stravovací návky a buduje svalovou hmotu.

Nikča a její proměna po 2 měsících. 

Verča a její výsledek od ledna 2020 do května 2020. Nekončí a pracuje na sobě dál.


Herbalife SKIN CARE  7-14 dní užívání


Více o společnosti HERBALIFE

Náš team

My a naši sponzoři 

Celý náš tem na LDW víkendu jaro/2020

POZNÁMKA K TEXTU: Všechny zmínky o regulaci váhy jsou vztažené k programu Herbalife Nutrition pro regulaci váhy, které mimo zahrnuje mimo jiné vyváženou stravu, pravidelné cvičení a vhodný příjem tekutin, v případě potřeby výživové doplňky a vhodný odpočitek. Individuální výsledky se mohou lišit. 

Z důvodu GDPR a ochrany osobních údajů není možné zveřejňovat konkrétní osoby, proto jsou uvedená pouze jména bez příjmení. Osoby na fotografiích souhlasili s umístěním fotografií na tyto webové stránky.